Jeśli odwiedziliście Chatę Krusznia, zostawcie po sobie ślad! Z góry dziękujemy za każdą opinię! 🙂

Ten post ma 5 komentarzy

 1. Ewelina Mackiewicz

  Miałam przyjemność gościć w Chacie Krusznia na przepięknym Podlasiu, w spokojnej i gościnnej wsi Giby. Uroki tego miejsca można wypisywać w nieskończoność. Nocleg zapewnia niezapomniane przeżycia, otwieram okno, słychać rechot żab, rano piękny śpiew ptaków oraz widok na niebo i promienie słoneczne, które rano wlatują do pokoju. Potem spacer do lasu, stawu, który jest tuż obok. Można pobiegać, pojeździć rowerami, w lato przejść się nad jezioro, fotografować dziką przyrodę, rozpalić ognisko, wędzić wędliny w kamiennym grillu. Dla dzieci jest ogrom miejsca do zabawy, jak wybiegają się od rana do wieczora, to będą dobrze spać. Miejsce jest ustronne, można się spokojnie poopalać i spędzić miło czas z rodziną czy znajomymi. Klimat tego miejsca, oraz chaty w środku – jeszcze się z takim nie spotkałam. Szczerze polecam!!

 2. Mateusz

  Spędziliśmy tam tegoroczny (2020) tygodniowy urlop i obie rodziny, łącznie 9 osób, były tym miejscem zachwycone. Przepiękny dom jest położony na działce otoczonej łąkami i lasem, dzięki czemu słychać tam tylko świerszcze, a spotkać można spacerujące bociany po pobliskich łąkach. Okolica to trzy piękne i czyste jeziora, które dają możliwość zarówno łowienia ryb, jak i pływania oraz plażowania. Dostępna jest także łódka, która jest doskonałą atrakcją dla dzieci, jak i udogodnieniem dla wędkarzy. Pobliskie Giby to miejscowość, gdzie można dobrze zjeść (Tabaczarnia lub Trojaczki), zrobić zakupy niezbędnych lub lokalnych produktów, a na większe zakupy można się wybrać do odległych tylko o kilka minut Sejn. Sam dom to doskonale i ze smakiem wyposażony obiekt, który pozwala na komfortowy wypoczynek. Obok stoi altanka z grillem, a obok miejsce na ognisko, co daje możliwość ciekawego spędzenia wieczorów, a dla dzieci mały plac zabaw i bramka oraz trampolina to atrakcje na wolne chwile. Polecam dla rodzin, które chcą odpocząć w ciszy i w otoczeniu natury, w bardzo komfortowych warunkach.

 3. Mariusz

  Byliśmy w Chacie z końcem lipca. Rewelacja. Spędziliśmy super tydzień. Rodzinny wyjazd w 8 osób minął nam w wyśmienitej atmosferze. Mnogość atrakcji: jezioro- plaża- łódka- wędka, piękne lasy- bogaty drzewostan- olbrzymi stary dąb ( pomnik przyrody), jazda rowerem- bogata rzeźba terenu- malownicze miejscowości- gniazda z bocianami- okoliczne jeziorka, spływ kajakiem, wyśmienita kuchnia, bliskość Litwy-Wilno.
  Polecam szczerze , mili właściciele ( pozdrawiam), mili mieszkańcy. Podczas naszego pobytu brak było bani ruskiej ( która była w ofercie) i postanowiłem wystawić komentarz gdy ujrzę że jest ona realnie w obiekcie.
  Pozdrawiam Mariusz.

 4. Maja

  Spędziłam tam weekend z przyjaciółmi pod koniec kwietnia. Domek bardzo zadbany, przyjemnie urządzony i położony w ustronnym miejscu, które gwarantuje spokój i ciszę. Fantastyczna bania, która rozgrzewa, nawet gdy na dworze jest chłodno. Zewnętrzny murowany grill i przylegająca do niego altanka pozawala miło spędzić czas na zewnątrz. Polecam!

 5. Alicja

  Miła gospodyni,piękna okolica i doskonale wyposazony domek.Polecam o każdej porze roku.

Dodaj komentarz